החלקת בטון

החלקת בטון הפכה לאחד הטרנדים המובילים בתחום הריצוף והבנייה. מדובר למעשה ברצפת בטון מוחלקת ונוגדת שחיקה שאינה מחייבת תוספת מעל, מה שמעניק לבטון מראה חלק ונקי עם סגנון עיצוב תעשייתי אפרורי. יחד עם זאת, היום נעשה שימוש בבטון המוחלק לא רק בתעשייה אלא גם בחנויות, משרדים ואף בבתי מגורים. יש אנשים שמעדיפים את המראה התעשייתי האפרורי שיכול לשמש כקונטרה לסגנון העיצובי השלט בבית ובכך מסייע להבליט אותו. ישנה אופציה שיכולה להתאים גם לאלה שפחות מתחברים לגוון האפרורי כשניתן להוסיף לבטון צבע בשילוב עם חומר שמונע שחיקה ובכך להעניק לו מראה צבעוני ופחות תעשייתי. החומר גם יכול להוות תשתית טובה עבור פרקטים, שטיחים וכן עבור ציפוי אפוקסי, שיש וקרמיקה.

איך זה עובד?

ראשית כל יש להכין וליישר את השטח עליו אנו מעוניינים ליצוק את הבטון ולאחר מכן יש להכין שכבת חומר אינרטי שאינו מגיב עם חומרים אחרים כשגם כאן יש לבצע יישור נוסף. בשלב הבא יש להניח את רשתות הברזל ועליהן ניצוק את שכבת הבטון הראשונית בתוספת חומרים נוגדי שחיקה. בשלב האחרון אנו ניצוק את שכבת הבטון המוחלק מעל השכבה הראשונית, נחליקו באמצעות מכשיר החלקה ולאחר הייבוש נעשית חריצת תפרים בכדי למנוע היווצרות של סדקים ואיטומם. בשלב האחרון מוסיפים חומר סילר, המשמש כשכבת איטום למניעת כתמים.

יתרונות הבטון המוחלק

לבטון המחולק יש יתרונות רבים ולא בכדי הוא נעשה כה פופולארי בענף הבנייה בשנים האחרונות. מדובר במוצר בעובי 3-2 ס"מ, הוא קשיח מאוד, מונע שחיקה ובעל עמידות לתקופת זמן ארוכת טווח, כך שהוא יכול להתאים לכל סוג מבנה, גם לגדולים שבהם כמו אולמות אירועים, מוסדות ציבוריים ותעשייה כבדה. בנוסף, שכבת הבטון המוחלק היא חלקה ללא כל סדקים, חריצים ופגמים שונים שברצפה סטנדרטית כך שהיא מונעת הידבקות של לכלוך, עובש, כתמי רטיבות והיא אף מקלה על ניקוי הרצפה. כמו כן מדובר בעבודה מהירה עם עלות זולה לעומת עבודות ריצוף אחרות.

בטון אפוקסי מתחמים בעבודות ריצוף בטון מוחלק/מתפלס

עבודת החלקת הבטון חשובה מאוד ודורשת דיוק ומקצועיות רבה, אחרת אנו נאבד את אפקט של הבטון המוחלק. אפוקסי מרצפות מספקים ריצופים מגוונים בשלל צבעים אשר מתאימים לכל סוג רצפה ותחום – לביתכם הפרטי, למשרד, מוסדות ציבוריים ופרטיים, חניונים, תעשיות קלות וכבדות ועוד. אנו מבצעים עבודות ריצוף באמצעות בטון מוחלק זה שנים רבות, עובדינו המקצועיים מבצעים עבודת איכותית תחת נהלי עבודה קפדניים ומסודרים המתייחסים לכל שלב בתהליך.

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם>>