מדה מתפלסת

מדה מתפלסת זוהי אבקה מיוחדת בה נעשה שימוש רב לשם ריצוף רצפות בטון ומשטחים נוספים. שמה מעיד על ייעודה, כמו הביטוי הנפוץ "ישר כפלס" שבא לתאר אדם ישר באופיו, כך גם המדה המתפלסת היא חומר הנוטה להתחלק ולהתיישר בצורה שווה. באמצעות חומר זה ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ולהפוך כל רצפה למאסיבית וחלקה ולכן זהו מוצר בו נעשה שימוש רב בעבודת הריצוף הביתית ובמבנים מסחריים ותעשייתיים.

מדה מתפלסת זהו חומר המגיע כאבקה יבשה ובאמצעות ערבול במים היא מתקשה ומתפלסת בצורה שווה לאחר זמן קצר. המדה הופכת את המשטח לחלק לנקי ללא כל חריצים ותפרים הנפוצים במשטחים סטנדרטיים, כך שהיא גם הופכת את הרצפה לאסתטית ומשווה לה מראה נאה יותר. ניתן להשתמש במדה עבור לשם שימוש פנימי וגם חיצוני.

הייבוש של המדה אף מהיר יותר לעומת חומרים אחרים, כך שהיא אינה מעכבת לזמן רב את עבודת הריצוף ומאפשרת לסיים את עבודת הריצוף במהירות רבה. יתרון נוסף של המדה קשור לקשיחות שלה. מדובר בחומר מאסיבי מאוד, היא עמידה בפני חומרים שונים וציוד תעשייתי כבד ולכן נעשה בה שימוש רב בתעשייה הכבדה.

 ישנם מספר סוגי מדות, הנעות בגודל של 3-30 מ"מ כשבתעשייה נעשה שימוש במדות המאסיביות יותר. מדה על בסיס גבס משמשת בעיקר לשם חיפוי אריחים, במדה צמנטית סטנדדרטית ניתן להשתמש לכל סוגיי החיפויים, להדבקת פרקטים, קרמיקה ולשם ציפוי אפוקסי. כך שעל בעל המקצוע לבחון את סוג המשטח ולהתאים לו את סוג המדה היעילה ביותר עבורו.

הגיוון והיעילות של המדה הובילו לכך שנעשה בה שימוש רב בכל תחום בנייה אפשרי וניתן לראות בה שימוש בדירות, בתי מלון, מוסדות דיבור, מחסנים, מפעלי תעשייה, מקלטים, בתי חולים, בתי מסחר ועוד. היתרונות הרבים אשר צוינו כאן מעידים על כך כי מדובר במוצר המעיק תרומה מלאה להשקעה, ולכן אנו ממליצים מאוד לעשות שימוש בחומר זה לציפוי רצפת הבטון שבבתיכם או בבית העסק.

בחברת בטון אפוקסי אנו עושים שנים רבות שימוש במדה מתפלסת עבור הציפויים האפוקסים שלנו בעבודות הריצוף השונות. העובדים המקצועיים שלנו יתאימו את סוג המדה המתאימה ביותר לסוג המשטח ויספקו לכם עבודה איכותית הכוללת גיבוי מלא, אחריות ותמיכה לכל אורך הדרך.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ועניין ואנו נשמח לעמוד לשירותכם>>