ריצוף טרצו אפוקסי

טרצו הינו ציפוי דקורטיבי הידוע בעמידותו רבת השנים והיכולת לעצבו בשלל גוונים וצורות. הציפוי מתאים למבנים ציבוריים, אולמות קולנוע ואירועים, קניונים, מפעלים, מתקני ענק ועוד, גם בחוץ וגם בפנים.

היתרונות של רצפת טרצו אפוקסי:

חומר עמיד במיוחד

ציפוי טרצו זוהי יציקת תערבות של חומרים שונים, כגון: שיש, אבנים טבעיות שונות, זכוכיות מיוחדות ועוד. שילוב חומרים אלו יוצר חומר חזק במיוחד, ההופך את הרצפה לגמישה ובעלת חוזק גזירה של לא פחות מפי 10 לעומת יציקת בטון רגילה. כמו כן היא עמידה מאוד בפני שחיקה ולחץ.

ניקיון

רצפת הטרצו אינה דוהה ואין בה מרווחים בהם יכול להצטבר לכלוך, כך שהרצפה קלה לשטיפה וניקוי. כמו כן הריצפה אינה חדירת נוזלים וכימיקלים מזיקים ובעלת עמידות גבוהה מאוד בפני כתמי שמן. לא בכדי אולמות ומוסדות יוקרתיים עושים שימוש בטרצו, העמידות שלו מונעת נזקים רבים לרצפה אשר עלולים לפגוע במראה של רצפת העסק, דבר העלול לפגום במיצוב היוקרתי שלו.

עיצוביות

את ציפוי הטרצו ניתן להשיג בצבעים שונים ללא שום מגבלה. השילוב של העמידות והעובדה שהציפוי אינו דוהה למשך שנים מספק לנו תלכיד מנצח של יופי עיצובי לצד איכות רצפה ברמה הגבוהה יותר.

יעילות

עבודת ציפוי הטרצו היא מהירה, כשניתן כבר לעשות שימוש במשטח כיום לאחר היציקה. המחיר של טרצו האפוקסי מאוד משתלם, היתרונות הרבים של המוצר המחזיק לאורך זמן ודורש תחזוקה מינימלית הופכים אותו לאחד המוצרים הזולים ביותר ביחס לתמורה שהוא מספק.