רצפות מוסכים

רצפת אפוקסי היא הרצפה הנפוצה ביותר במוסכי הרכב עקב תכונותיה התואמות את הצרכים של המוסך. המוסכים מקבלים מידי שבוע מאות רכבים, גדולים וקטנים ולכן הם זקוקים לרצפה חזקה שתעמוד בעומס זה. כמו כן, סוג העבודה במוסך הכוללת שימוש בחומרים נוזליים שונים כמו שמנים, דלקים וכן חומרים רעילים אחרים מצריכה רצפה חזקה ובעלת אטימות גבוהה שתמנע את ספיגת החומרים שעלולים ליצור כתמים מכערים ואף לחדור ולזהם את מי התהום.

חומר האפוקסי נותן פתרון מושלם לצרכים אלה. החומר מהווה שכבת הגנה אבסולוטית המותאמת לתעשייה הכבודה וכן מונעת שחיקה וחדירה של כימיקלים. כמו כן ציפוי אפוקסי יוצר שכבה חלקה לגמרי, כך שאין מרווחים אליהם יכול להצטבר לכלוך וניתן לנקות את הרצפה בנקל.

אפוקסי לרצפה מביא עימו מספר יתרונות בטיחותיים: למרות המראה החלק של הרצפה החומר מונע החלקה, דבר חשוב מאוד במוסך בו נעשה שימוש בחומרים כבדים ולעיתים אף מסכני בריאות. דבר חשוב נוסף במוסך הוא סימון אזורי העבודה השונים, פעולה שניתן לעשות בצורה נוחה עקב העיצוב החלק והנקי של הרצפה.

בטון אפוקסי בעלי ניסיון רב ביישום רצפות אפוקסי למוסכים. אנו נתאים לכם את הרצפה בצורה המקצועית ביותר ע"י צוות העובדים המסור שלנו. נשמח לראותך בין קהל לקוחותינו המרוצים.

מעוניין ברצפת אפוקסי למוסך? צור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותך!